ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.04.2024 01:29

Φινάλε αγωνίας στο ΟΑΚΑ – Με 10 παίκτες η ΑΕΚ, 1-1 το σκορ

28.08.2018 20:40
Τζένιφερ Λόπεζ στην Όπρα: «Νιώθω σαν να τους απογοήτευσα όλους» (Video) - Media

Το παιχνίδι στο ΟΑΚΑ είναι στο 1-1, 10 λεπτά πριν την λήξη του αγώνα, με την Βίντι να προσπαθεί να στείλει το ματς στην παράταση πετυχαίνοντας ένα γκολ ακόμα.

Το έργο της Ένωσης δυσκολεύει ακόμα περισσότερο, λόγω της αποβολής του Λόπες στο 80′, ενώ ο Μπάρκας πραγματοποιεί εκπληκτικές αποκρούσεις.

Το σκορ του πρώτου αγώνα στην Ουγγαρία ήταν 2-1 υπέρ της Ένωσης. Στο αποψινό ματς το σκορ άνοιξε ο Μάνταλος με πέναλτι στο 48′ και ισοφάρισε ο Νεγκό στο 57′.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.04.2024 01:21