ΤΕΤΑΡΤΗ 24.04.2024 19:40

Διακόπηκε λόγω της κακοκαιρίας το ματς της Ξάνθης με τον Λεβαδειακό

23.02.2019 15:08
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: Διακόπηκε από δακρυγόνο ο αγώνας - Media

Μόνο για 23 λεπτά παίχτηκε… ποδόσφαιρο στο Ξάνθη-Λεβαδειακός, αφού οι ισχυροί άνεμοι που έπνεαν στα Πηγάδια δεν επέτρεψαν τη συνέχισή του. Ο διαιτητής Παπαδόπουλος αποφάσισε να διακόψει το ματς καθώς ο αέρας δυσκόλευε τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί αύριο την ίδια ώρα (16:00) και από το 23ο λεπτό, με τον ρέφερι της αναμέτρησης να ενημερώνει τους αρχηγούς των δύο ομάδων στα αποδυτήρια για την οριστική απόφασή του.

Πηγή: sport-fm.gr

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.04.2024 19:39