ΣΑΒΒΑΤΟ 11.05.2024 10:30

Χολαργός – Ηλυσιακός: Σοβαρά επεισόδια στο ματς της ανόδου (Video)

25.03.2023 17:32
epeidodia Xolargos

Σοβαρά επεισόδια σημειώθηκαν στο 25ο λεπτό της ποδοσφαιρικής αναμέτρησης Χολαργός – Ηλυσιακός, μεταξύ των οπαδών των δύο ομάδων, με αποτέλεσμα να χρειαστεί η επέμβαση διμοιρίας των ΜΑΤ που βρισκόταν στο γήπεδο.

Λίγο πριν από τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου, η ένταση μεταφέρθηκε στον αγωνιστικό χώρο. Παίκτες και… πάγκοι μπήκαν στο γήπεδο κι έγινε σύρραξη με τον διαιτητή να διακόπτει για λίγα λεπτά το παιχνίδι.

Πηγή: Soccerlive Web TV

Ο αγώνας έχει χαρακτηριστεί «ντέρμπι» καθώς «διακυβεύεται» η άνοδος των δύο ομάδων στην τελευταία αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΑ.

Ο Χολαργός ανεβαίνει κατηγορία με νίκη, ενώ ο Ηλυσιακός είναι πιο «χαλαρός» βαθμολογικά και βολεύεται και με την ισοπαλία.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν πάρει 1.000 εισιτήρια στο γήπεδο του Χολαργού.

Euro 2024: Με το «δεξί» στα προκριμματικά- Νίκη της Εθνικής Ελλάδας με 3-0 επί του Γιβραλτάρ (Photos/Videos)

Euroleague: «Έσπασε» το αήττητο ο Ολυμπιακός – Έχασε 90-75 από την Παρτιζάν στο Βελιγράδι

Μαρία Σάκκαρη: Πρόωρος αποκλεισμός από το Μαϊάμι Όπεν

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.05.2024 10:28