ΔΕΥΤΕΡΑ 03.06.2024 00:51

Super League: Ο ΠΑΣ Γιάννινα πήρε… μαζί του στην Super League 2 την Κηφισιά (videos)

27.04.2024 22:28

Ο ΠΑΣ Γιάννινα, που ήδη έχει υποβιβαστεί στην Super League 2, πήρε μαζί του και την Κηφισιά!

«Δήμιος» της Κηφισιάς ήταν ο Ροζέρο, ο οποίος σκόραρε αρχικά στο 36′ και στη συνέχεια στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων, έδωσε τη νίκη στην ομάδα του, με τους παίκτες της Κηφισιάς να είναι απαρηγόρητοι.

Την ίδια ώρα, ο Βόλος με πέναλτι του Γκαρσία κέρδιζε τον Πανσερραϊκό με 1-0, ενώ με το ίδιο σκορ ο Παναιτωλικός επικράτησε του Ατρομήτου. Ισόπαλο 1-1 έληξε το ματς… αγγαρεία του Αστέρα με τον ΟΦΗ.

Τα αποτελέσματα

• Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ 1-1 (12’ Αλάγκμπε – 54’ αυτ. Γκρότζανιτς)
  • ΝΠΣ Βόλος – Πανσερραϊκός 1-0 (56’ πεν. Γκαρσία)
  • Κηφισιά – ΠΑΣ Γιάννινα 2-3 (26’ Νίνης, 81’ πεν. Οζέγκοβιτς – 36’, 90+3’ Ροζέρο, 74’ Μπεγκάλα)
  • Παναιτωλικός – Ατρόμητος 1-0 (53’ Ταμπίτζε)