ΠΕΜΠΤΗ 02.05.2024 07:37

Europa League: Ολυμπιακός-Άρσεναλ 1-3 - Kατέρρευσαν σε ένα πεντάλεπτο οι «ερυθρόλευκοι»

11.03.2021 22:12

Η ομάδα του Μαρτίνς, λύγισε από τα προβλήματα που ξεκίνησαν πριν την έναρξη του ματς με τη μη συμμετοχή του Μπα πέντε λεπτά πριν την σέντρα, που οδήγησε σε άμυνα ανάγκης και κορυφώθηκαν μέσα στο παιχνίδι, αφού οι «ερυθρόλευκοι» πλήρωσαν τα λάθη τους και γνώρισαν την ήττα που δεν τους αφήνει πολλά περιθώρια ενόψει της ρεβάνς στο Λονδίνο, όπως μεταδίδει το sport-fm.gr.

Τραγικό λάθος από Ρέαμπτσιουκ αλλά και Σα στο 1-0 των «κανονιέρηδων», ενώ η απάντηση του Ελ Αραμπί δεν ήταν ικανή να γλιτώσει τον Ολυμπιακό που κατέρρευσε στο φινάλε και δέχθηκε δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Ελέγχεται ο διαιτητής στο δεύτερο γκολ των Άγγλων, αφού φαίνεται να υπάρχει επιθετικό φάουλ του Γκάμπριελ πάνω στον Εμβιλά.

ΠΕΜΠΤΗ 02.05.2024 07:35