ΔΕΥΤΕΡΑ 13.05.2024 00:10

Ο Τζόλης χτύπησε με σουτ φίλαθλο και του έδωσε τη φανέλα του

10.04.2023 23:18
tzolis

Ένα πολύ όμορφο περιστατικό, με «πρωταγωνιστή» τον Χρήστο Τζόλη, διαδραματίστηκε στην προθέρμανση του ποδοσφαιρικού αγώνα της Νόριτς με τη Ρόδεραμ για την 41η αγωνιστική της αγγλικής Championship.

Στο «ζέσταμα» ο διεθνής Έλληνας επιθετικός «πέτυχε» με σουτ έναν φίλαθλο της Νόριτς κι αμέσως ανέβηκε στην εξέδρα για να του ζητήσει συγνώμη, δίνοντάς του ως «δώρο» για να τον… συγχωρέσει τη φανέλα του. Μία κίνηση που έγινε αντιληπτή απ’ τους φίλους των «καναρινιών» οι οποίοι χειροκρότησαν θερμά τον Τζόλη.

Το ματς έληξε ισόπαλο 0-0 με τους Χρήστο Τζόλη και Δημήτρη Γιαννούλη να μπαίνουν στο γήπεδο ως αλλαγή, ο πρώτος στο 82ο λεπτό κι ο δεύτερος στο 66ο λεπτό.

«Επίθεση» της ΑΕΚ στον Παναθηναϊκό: «Πουλάτε την ψυχή και τα ιδανικά σας στον Διάβολο για έναν τίτλο»

Νίκος Γκάλης: Αποθεώθηκε στο Αλεξάνδρειο ο θρύλος του Άρη (Video)

Πολωνικά ΜΜΕ: «Μας επιτέθηκαν έλληνες “οπαδοί του Παναθηναϊκού”», υποστηρίζουν οι πολωνοί διαιτητές

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.05.2024 23:57