ΠΕΜΠΤΗ 09.05.2024 04:59

Θρίαμβος του Πανιώνιου στο Αγρίνιο, 5-1 τον Παναιτωλικό

03.10.2015 17:29

Ένας έξοχος Πανιώνιος πέρασε επιβλητικά από το Αγρίνιο κερδίζοντας με 5-1 τον Παναιτωλικό.

Από το 7ο λεπτό μέχρι και το 24ο λεπτό ο Πανιώνιος σκόραρε 4 φορές και το παιχνίδι στο Αγρίνιο έλαβε… τέλος.

Η ομάδα της Νέας Σμύρνης κέρδισε τελικά με 1-5 τον Παναιτωλικό για την 6η αγωνιστική της Super League, ο οποίος προερχόταν από ήττα πάλι με 5 γκολ στην Μυτιλήνη.

Στο 7′ ο Βιγιάλμπα έκανε το 1-0, ενώ τον ακολούθησαν στο 10′ ο Μπουμάλ, στο 15′ ο Μπακασέτας, στο 24′ ξανά ο Μπουμάλ με πέναλτι και ο Καρίμ στο 83′ έκανε το 1-5, με τον Βιγιαφάνεζ να μειώνει στο 66′.

Το σφύριγμα της λήξης έγινε εν μέσω σφυριγμάτων αποδοκιμασιών για τους γηπεδούχους και τρελά πανηγύρια για τους φιλοξενούμενους.

ΠΕΜΠΤΗ 09.05.2024 01:48