ΔΕΥΤΕΡΑ 17.06.2024 15:31

Αποκλεισμός σοκ για Τζόκοβιτς – Έσπασε τη ρακέτα από τα νεύρα του (Videos)

13.04.2023 22:10
jocovits

Σε ήττα σοκ κατέληξε ο αγώνας του Τζόκοβιτς με τον Ιταλό Λορέντζο Μουζέτι στο τουρνουά του Μόντε Κάρλο.

Ο Σέρβος τενίστας δεν πήρε καλά την ήττα του και ξέσπασε τα νεύρα του στην ρακέτα μετά την απώλεια ενός game.

Επίσης, στη διάρκεια του αγώνα ο Τζόκοβιτς αμφισβήτησε απόφαση της διαιτητού, σε έντονο ύφος.

Ο νεαρός Μουζέτι έχασε το πρώτο σετ, αλλά με μια επική ανατροπή νίκησε 2-1 σετ (4-6, 7-5, 6-4) το νούμερο 1 του τένις και πέρασε στους «8» του τουρνουά αφήνοντας εκτός τον Τζόκοβιτς.

Τζούλια Ιτούμα: Οι τελευταίες στιγμές της 18χρονης βολεϊμπολίστριας – Ενισχύεται το «σενάριο» της αυτοκτονίας (Video)

Κύπελλο Ελλάδας: Στον τελικό ο ΠΑΟΚ μετά τη «σβηστή» ισοπαλία με τη Λαμία (Video)

WRC: Ο οδηγός Κρεγκ Μπριν σκοτώθηκε κατά τη διάρκεια δοκιμών στην Κροατία