Superleague: Ανατροπή με ΟΦΗ-ΑΕΚ – Από 0-3, 3-3 σε λίγα λεπτά! (Videos)

19.09.2021 20:38
aek_ofh_new

Απίστευτη ανατροπή στο Ηράκλειο, στην αναμέτρηση του ΟΦΗ με την ΑΕΚ στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Superleague.

Ενώ η ΑΕΚ προηγούταν με 0-3, μέσα σε λίγα λεπτά ο ΟΦΗ κατάφερε να ισοφαρίσει σε 3-3!

Από πλευράς ΑΕΚ, το 1-0 πέτυχε ο Σέρχιο Αραούχο στο 15ο λεπτό. Δεύτερο γκολ πέτυχε στο 41’ ο Στίβεν Τσούμπερ, με την Ένωση να παίζει ήδη με έναν παίκτη λιγότερο μετά την αποβολή του Λιβάι Γκαρσία.

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Καρίμ Ανσαριφάντ πέτυχε το τρίτο γκολ για τους κιτρινόμαυρους, στο 64ο λεπτό.

Το ματς φαινόταν να έχει «κλειδώσει», όμως ο ΟΦΗ δεν είχαν πει ακόμα την τελευταία τους λέξη.

Στο 79′, ο Νέιρα έγραψε το 1-3 και πέντε λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης σκόραρε και πάλι. Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Πραξιτέλης Βούρος πέτυχε το τρίτο γκολ, γράφοντας το ΟΦΗ-ΑΕΚ 3-3.

Πάτρα-καρτ: Βίντεο σοκ από το ατύχημα – Σε σοβαρή κατάσταση ο εξάχρονος (Videos)

Ερντογάν: Θα συναντηθώ με τον Μητσοτάκη στη Νέα Υόρκη

Τηλεθέαση: H Σίσσυ Χρηστίδου έκανε την ανατροπή – Πήρε την πρωτιά από τον Μάνεση

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.04.2024 01:50